Yağ Aldırma

Yag problemi her kadinin en büyük sorunlarindandir. Bunlardan kurtulmak icin bir cok yola basvurur ancak cogu iyi sonuc vermez. Yag aldirma operasyonu bu yüzden artik trend olmus islemlerden. Kilo vermek ne yazik ki sorunlu bölgelerde elde etmek istenilen basariyi göstermiyor. Kalcalarda, baldirlarin ic ve dis kisimlarinda ve karin alti bölgesinde bulunan yag birkintileri hormonlar tarafindan yönlendiriliyor ve ac kalmadiktan sonra bu birkintilerden kurtulmak mümkün olmuyor. Eger siz cerrahi islemlere sicak bakiyorsaniz ac kalmak zorunda degilsiniz.

Yeni bir teknoloji sayesinde vücudun problemli bölgelerinde bulunan fazlaliklari kolaylikla yok etmek mümkün. Bu teknik sayesinde vücutta bulunan yag hücreleri nazikce dokudan aliniyor . Operasyon esnasinda bile vücut hatlarinin düzeldigini görmek mümkün oluyor. Bu teknik ile istenilen sonuc büyük bir olasilikla kisilere sunuluyor.
Ayrica operasyonun yeni teknoloji ile yapilmasi sayesinde operasyon süresi oldukca kisadir. Ve bu sayede hasta ilaclarin etkisinde cok uzun süre kalmak zorunda olmuyor.

Uygulamanin kapali ve hijyenik bir ortamda yapilmasi büyük önem tasiyor. Her operasyon beraberinde bir enfeksiyion riski tasiyor. Bu riski en aza indirgemek icin hijyen konusunda oldukca hassas ve dikkatli olunmasi gerekiyor. Ve tabiki islem önccesinde hastanin saglik durumunun isleme el verisligi oldugu saptanmasi gerekiyor. Her sey yolunda gittigi taktirde islemin hemen sonrasinda olumlu sonuc ile karsilasmak mümkün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*