Burun Estetiği

Burun estetigi kadinlari bastan sonra degistirebilen bir islemdir. Burun estetigi yapildiktan sonra secimlere göre kadin ya cok güzellesir ya da cok kötü bir görüntü verebilir. Ayrica estetikte hic bir yan etki yaratmadan yapilmasi kadinlari oldukca cezbediyor. Nefes sorunu bile yasamadan tamamlanan ameliyat ve ameliyat sonrasi dönem dengeli bir görüntü saglamak icin yapilir.

Dogalligi bozmadan burunu hastanin istedigi sekilde düzeltmek icin ugrasan uzmanlar. Kisinin istegine göre burun üzerinde degisiklikler yapabilirler. Bazi estetik sebepleride tamamen rahatsizliktan dolayi olabilir. Örnegin kirilmis burunlar icinde estetik ameliyat mümkündür. Ameliyatlar 2 sekilde yapiliyor. Kapali ve acik operasyonlar.

Ayrica ameliyatlar hastanin secimine göre lokal yada genel anestesi seklinde yapilabiliyor.
Ameliyat öncesinde ve sonrasinda bazi isteklerin yerine getirilmesi gerekir. Özellikle doktorlar ameliyat öncesinde yeme ve icmeye dikkat etmenizi öneriyor. Sigara kullanimini birakmanizi istiyorlar. Ayrica ameliyat sonrasinda bulunan alci 10 gün sonra cikartilir.

Ameliyat sonrasinda yüz bölgesinde oldukca cok sislikler olacaktir. Bunlar normaldir panik yapmadan doktorunuzun verdigi ilaclari kullanip, talimatlarini uygulayin. Büyük bir bölümü zaten 10 gün süresinde gececektir. Ancak tamamen iglesmesi biraz uzun sürebilir. Ortalama 1 yillik süre icinde tamamen iyilesme gösterirsiniz. Daha sonrasinda burun bölgenizde herhangi bir iz yada ameliyattan eser kalmayacaktir. Tümüyle gecen burnunuzun görüntüsü aslinda sizin tüm güzelliginizi yansitacaktir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*