Kolay Zayıflama Yolları,Yöntemleri

Kolay Zayıflama Yolları

Yaz mevsimi gelmesi ile beraber özellikle bayanları oldukça fazla büyük bir korku aldı. Kış mevsiminde alınmış olan kiloların nasıl verileceği derdine düşülür. Bikini veya mayo nasıl giyeceğim telaşı kendisi gösterir. Çoğu kadın yaz aylarına zinde ve fit bir şekilde girmeyi ister. Fazlalıklarından kurtulmanın yollarına baş vururlar. Bir yol bulunmaz ise kesinlikle hafta başı diyeti uygulanır.

Ancak bazı durumlarda yağlar orantısız bir biçimde artış gösterir. Bu fazlalığı önleyebilmek için bölgesel zayıflama yöntemleri vardır.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

1- 1-Lipoliz

2- Ultrashape

3- Karboksiterapi

4- Mezoterapi

Lipoliz Nedir

Yağ hücresinde bulunan zarların geçirgenliği farklılaşır ve yağ hücrelerini deforme olmasına ve ortadan kalkmasına yardım eden bir bölgesel zayıflama yöntemidir.

Ultrashape Nedir

Yağ hücrelerini parçalayan bir yöntemdir. Çok etkilidir ve oldukça iyi sonuçlar verir. Cerrahi müdahaleye gerek duymadan güzel bir vücut şekillendirme yoludur.

Karbokiterapi Nedir

Derinin iç kısmında yada derinin alt bölümünde bir cihazla saf karbondioksit gazı verilir. Yüz ve çenenin altında oluşan kırışıklıklar, cilt çatlağı için kullanılmakta olan bir yöntemdir.

Mezoterapi Nedir

Selülitlerin ortadan kaldırılabilmesi için kullanılan bir yöntemdir. Bel, basen, kalça, omuz ve kol gibi yerlerdeki yağları almak için kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*