Saçları Kalınlaştırma , Saçları Parlaklaştırma Yolları

Kalın Telli ve Parlak Saçlara Sahip Olmak İçin

Sevgili doktorcan okuyucuları yeni bir yazımızla tekrar karşınızdayız bu yazımızda kalın telli ve parlak saçlara nasıl sahip olabiliriz ondan bahsedeceğiz.

Kalın telli saçlara sahip olmak şüphesiz herkesin sahip olmak istediği şeylerin başında geliyor.Doğal yöntemlerle bu isteğin yerine gelmesi mümkündür.Tedavimiz Hindistan cevizi ; size vereceğimiz bu kısa tavsiyeleri dikkatlice okuyarak saçlarınızı güçlendireceksiniz.

Tarifimiz:

Öncelikle kaliteli bir Hindistan cevizini ikiye bölün ve içerisindeki sütü çıkarın.Geriye kalan beyaz kısmı iyice rendeleyin.Çıkarılan sütü kaynatın ; süt kaynarken su havaya karışacak geriye sütün yağı kalacaktır.Oluşan yağla saç derinize iyice masaj yapmalısınız.Masajdan sonra saçlarınızda yağı bir saat kadar tutun ve daha sonra da saçlarınızı şampuan veya sabun ile yıkayın.

Saçları parlaklaştırmak için

İki yemek kaşığı zeytin yağını ve bir yumurta sarısını iyice karıştırdıktan sonra ortaya çıkan karışımımızı saç diplerimize sürüyoruz ve saçlarımıza masaj yapıyoruz.On dakika kadar saçlarımızda bekletmeliyiz.Sonrasında saçlarımızı sabun veya şampuan ile yıkayabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*