Kulak Estetiği

Kulaginizi hic begenmiyor musunuz? Laf yerinde ise kepce misiniz? Dert etmeyin tüm bu sorunlardan Kulak estetigi ile kurtulabilirsiniz. Estetik cerrahlar tarafindan yapilan bu ameliyatla artik görüntünüz cok degisecek. Cünkü kulaklarinizdan nefret ediyordunuz ve kendinize göre vücudunuzun en igrenc yeri kulaklarinizdi. Insanlar sizinle alay ediyorlardi. Artik bu dertlerden tamami ile kurtulup yeni görünüme sahip olacaksiniz.

Ayrica kulak estetigi icin yas siniri 6 civarlarindadir. Gerekli görüldügü taktirde o yaslarda cocuklar icin bile kulak estetigi yaptirmak mümkün. Ama daha altinda sakincalidir. Cünkü kulak yapisini cocugun 5 yasina kadar gelen bir dönemde gerceklesebilir. Bunun icin doktorlar daha kücük yaslardaki cocuklar icin kulak estetiginin uygun olmadigini söylerler.

Ayrica kulak estetiginde kulaklariniz birbirine ayni orantili olarak ameliyat edilir. Ancak bu durum her hastada ayni sekilde olmaz. Doktorlar bu durumu ameliyat öncesinden belirtirler ama ayni olmasi icin caba harcarlar. Yani herhangi aksi bir durum yasanmasi söz konusu olmaz. Ameliyat icin doktorlar saat vermekten kacinirlar ancak herhangi bir tehlikesi yoktur. Ameliyat sonrasinda herhangi bir iz kalmaz. Ameliyat sonrasinda da mutlaka bir kac gün pansumana gitmeniz gerekir. Doktor kontrolünde bu dönemi atlatmak en iyisidir. Kulaklarinizi sürekli geride duracak sekilde tutmak icin bir seyler kullanmaniz önerilecektir. Doktorun söyledigi uygulamalari yaptiktan sonra en iyi kulaklara sahip olabileceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*