Bacak Estetiği

Kadinlarin en önem verdigi bölgelerden biridir bacaklari. Onlar her zaman güzel ve pürüzsüz olmalidir. Bunun icin her yola basvururlar tüm ürünleri kullanir bakimlarini eksik etmezler. Ancak bir süre sonra hic bir sey ise yaramamaya baslar ya da yaptiklari islemler sonucu hala istediklerini elde edememislerdir. Bu durumdan itibaren bacak estetigine merak salarlar ve bu uygulamanin nasil oldugu arastirmalarina girerler.

Bacagin inceligi yada kalinligina göre doktor muayene eder. Doktorun belki de cekecegi fotograflarla kendi hesaplarini, düzelme sekillerini yapmaya baslar. Daha sonra size haber verir ve ameliyat icin hersey hazirlanir.

Düzgün bacaklara sahip olmak icin iyi bir cerrahi bulup, gerekli son muayeneleri olduktan sonra bacaklarini daha güzel göstermek icin bacak estetigine yönelirler yani ameliyata. Ortalama 3 saat süren ameliyatlarin ardindan bacaklarinin güzellesecegi mutlulugu ile bir an önce iyilesmek isterler. Ortalama 10 gün sonra normal hayatiniza dönebileceksiniz. Ancak belli bir süre izler kalacaktir ama dert etmeyin cünkü belli bir süre sonra bu izlerde kaybolacaktir. Carpikliginiz, tüyleriniz lekeleriniz tamami ile bunlardan kurtulmus olacaksiniz. Ortalama 1 yil sonrada istediginiz güzellige kavusmus olacaksiniz.

Ancak bacaklarinizin daha cabuk iyilesmesi icin sürekli egzersizler ve yürüyüsler yapmalisiniz. Bu sizin daha cabuk iyilesmenizi saglayacaktir. Doktorunuzun verdigi ilaclari kullanmali ve tavsiyelerine birebir uygulamis olmalisiniz. Aksi taktirde bu durum daha da uzayabilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*